tipli-aplikace-recenze

Chcete zpět část peněz z nákupů? Zkuste aplikaci Tipli

Jelikož je doba zlá, snažíme se všichni co nejvíce šetřit. Proto v obchodech vyhledáváme jen zboží v akci. Ale jak se vypořádat s tím, když zboží v akci není, ale vy ho potřebujete nebo chcete? Pomůže aplikace Tipli.

Neměli byste si odříkat věci po kterých toužíte, avšak taky vám to nemůže moc zasáhnout do výdajů. A jak se v tuto chvíli rozhodnout? Počkat až bude zboží v akci, i když hrozí, že se zboží může do té doby vyprodat? Nebo ho koupit za plnou cenu a celý měsíc se uskromnit v jiných věcech? Jako například v jídle. Ani jedna z těchto možností není ta nejideálnější.

Existuje tu i třetí možnost, která za mě je tou nejlepší co může být. Zboží si koupíte za plnou cenu avšak přes portál, který vám vrátí část peněz z nákupu zpět. Toto se nazývá cashback.  Zní to zvláštně, že? Jakoby v tom byl nějaký háček. Když jsem o této možnost slyšela od kamarádky poprvé, taky jsem tomu nevěřila. Tak jsem si řekla, že si to vyzkouším a zjistím sama, zda to tak opravdu funguje a je to úplně bez háčku.

Jak probíhá vrácení peněz v Tipli?

Tak jsem si objednala kabelku, halenku, šaty a další oblečený přes tento portál z online obchodu Sinsay, který zrovna nabízel 10% z nákupu zpět. Moje objednávka byla tedy celkem za 1 000 Kč. Takže se mi 100 Kč vrátilo. Asi si řeknete, že to není moc. Uvažujte ale nad tím, že můžete mít mnohem vetší a dražší objednávku, tím pádem se vám vrátí víc peněz. Také se vám to postupně nasčítá, když budete pravidelně objednávat přes tento portál.

Jakou nabídku přináší aplikace Tipli?

Na tomto portále naleznete přes 1 000 obchodů, od těch známějších až po ty méně známé. Jsou zde obchody s knihami, hygienou, elektrospotřebiči, dovolenou, léky a vším co se dá koupit. Takže si představte, že celý rok šetříte na letní dovolenou, pomocí cashbacku a nakonec máte další cashback i z té dovolené. To zní dobře, nemyslíte?

Závěrečné shrnutí – co očekávat?

Tento portál se jmenuje Tipli a celý proces získání peněz zpět je velmi jednoduchý. Nejprve se začíná klasikou, registrace, bez té se nikde neobejdete. Registrace vám zabere necelých 5 minut.

Po registraci a ověření e-mailu nebo telefonního čísla, už můžete začít nakupovat. Najdete si obchod na kterém chcete nakupovat, a najedete na něj pomocí tohoto portálu. Poté si objednáte zboží, které chcete a už jen čekáte až se vyřeší platba a vše s tím spojené.

Když je vše vyřešeno, cashback se vám připíše zpět na Tipli účet, z něhož si peníze pohodlně převedete na svůj účet. Takže na portál Tipli nemusíte zadávat svou kartu. Kartu budete přidávat pouze na ověřené e-shopy, jako je například Puma, Dr. Max, Sinsay a další. Nemusíte mít tedy strach, že vám budou odcizeny peníze z vašeho účtu.

Diskuze

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *